IV Rajd Rodzinny

IV Rajd Rodzinny UTW w Chrzanowie odbył się 11 maja 2013 r. W jego organizację włączyły się po raz pierwszy: powstałe w roku ubiegłym Koło PTTK przy UTW oraz Oddział PTTK w Chrzanowie.  Tym razem metą Rajdu był stadion sportowy w Zagórzu, gdzie gościliśmy dzięki uprzejmości władz  KS Zagórzanka.  Do mety przybyły dwie grupy rajdowe – piesza pod kierunkiem Prezesa chrzanowskiego oddziału PPTK kol. Kazimierza Pudo i rowerowa prowadzona przez kol. Ewę Kamińską. Na mecie zarejestrowało się 78 osób, a 13 drużyn rodzinnych uczestniczyło w 11 konkursach i zawodach sprawnościowych, przygotowanych przez organizatorów. 

Rodziny rywalizowały m. in. w konkursie poetyckim na wiersz o UTW, slalomie płaskim, rzutach do celu, przeciąganiu liny, konkursie rowerowym. Trzeba było wykazać się znajomością obiektów turystycznych, wiedzą na temat ziemi chrzanowskiej, a najmłodsi mieli możliwość zaprezentowania swych umiejętności plastycznych. Nowością w tym rajdzie był konkurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zorganizowany przez Straż Pożarną.  Rajd upłynął w atmosferze zdrowej, rodzinnej rywalizacji,  rekreacji na świeżym powietrzu, wzajemnej życzliwości i radości, choć pogoda nas nie rozpieszczała. Po podsumowaniu wyników zdobytych przez rodziny w poszczególnych konkurencjach – I miejsce i Puchar Prezesa UTW p. Lucyny Kozub-Jentys otrzymała rodzina państwa Bigajów przed rodzinami państwa Dulowskich i Klatków. Wszyscy uczestnicy  otrzymali nagrody, dyplomy, okolicznościowe plakietki,  symboliczne upominki i słodycze, był tez posiłek regeneracyjny – bigos. Cieszy nas liczny udział słuchaczy UTW wraz z rodzinami /dzieci, wnuki/, warto odnotować fakt, że najmłodszy uczestnik rajdu miał niespełna 6 miesięcy, a najstarszy – zresztą nie będziemy nikomu wypominać wieku… Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Rajdu i  organizatorom.

Fotogaleria

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
wrzesień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.