Małopolska Karta Seniora

Dzięki działaniom Stowarzyszenia MANKO w ramach projektu „Małopolska Karta Seniora” (MKS), już we wrześniu mieszkańcy regionu, którzy mogą pochwalić się ukończeniem 60 lat będą mieli do dyspozycji pakiet rabatów zebranych w Karcie. Organizatorzy poszukują partnerów chętnych do włączenia się w akcję w Małopolsce.

Dla kogo MKS?
Każdy mieszkaniec województwa, który skończył 60 lat będzie mógł bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Wystarczy, że przystąpi do programu „Małopolska Karta Seniora” wypełniając formularz zgłoszeniowy. Karty będą wystawiane imiennie i nie będą mogły być przekazywane innym osobom. W poszczególnych miastach Małopolski karty będą wydawane na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, w Klubach Seniora oraz targach i wydarzeniach dla seniorów.
Karta Seniora jest bardzo cenną inicjatywą funkcjonującą już w kilku polskich miastach, a obecnie wdrażaną w „Małopolsce. Seniorom, których portfele nie są zazwyczaj zbyt zasobne, daje szanse na zakup tańszych produktów i różnego rodzaju usług. Inspiruje do wyszukiwania miejsc oferujących najkorzystniejsze warunki finansowe. Firmom uczestniczącym w tej akcji zapewnia reklamę, opinię przedsiębiorstwa  przyjaznego ludziom starszym i możliwość  pozyskania nowej grupy klientów. – twierdzi Andrzej Skrzyński – Członek Rady ds. Polityki Senioralnej przy Ministerstwie Pracy
i Polityki Społecznej
Partnerzy
„Małopolska Karta Seniora” będzie starannie dobranym pakietem zniżek i rabatów oferowanych przez małopolskie firmy i organizacje w tym: uzdrowiska, ośrodki zdrowotno-medyczne, akademie językowe, restauracje, kawiarnie, kina, teatry, centra sportu, zdrowia i urody, dostawców Internetu czy operatorów komórkowych. Warunkiem przystąpienia do partnerstwa w programie jest przedstawienie oferty skierowanej do seniorów z atrakcyjnymi zniżkami
i promocjami oraz chęć wspierania inicjatyw pro-seniorskich.  W zamian za udzielenie rabatów Stowarzyszenie MANKO gwarantuje bezpłatną promocję w środowiskach senioralnych, na stronach internetowych, w mediach i materiałach promocyjnych oraz podczas takich wydarzeń jak Targi 60+ czy Małopolskie Dni Zdrowia Seniora.

REGULAMIN DLA PARTNERÓW
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PARTNERÓW
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZESTNIKA -  Seniorze – wydrukuj, wypełnij i odeślij. Możesz wydrukować więcej kopi i rozdać znajomym!  Partnerze: wydrukuj i rozdaj seniorom w twojej instytucji.
SENIORZY,  KTÓRZY CHCĄ OTRZYMAĆ KARTĘ  MOGĄ TEŻ ZGŁASZAĆ SIĘ  NA ADRES EMAIL Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
październik 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.