Świat bibliotek & świat kultury

 Fundacja Centrum Art-Plus w Krakowie / Instytut DeArte – Projekt „Integracja Sztuki” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym ŚWIAT BIBLIOTEK & ŚWIAT KULTURY. W Konkursie mogą wziąć udział: biblioteki, instytucje i placówki kultury, organizacje pozarządowe, miasta i gminy, powiaty, artyści oraz twórcy z różnych dziedzin, instytucjonalni i indywidualni producenci filmowi. Do konkursu można zgłosić maksymalnie 1 film w każdej kategorii:

  • Świat Bibliotek – filmy pokazujące w szerokim zakresie świat biblioteki, jej działalność na niwie upowszechniania kultury, kontaktów z mieszkańcami, realizowanych inicjatyw, itp.
  •     Świat Kultury – filmy pokazujące działalność instytucji i placówek kultury, realizację ciekawych inicjatyw i projektów kulturalnych, wydarzeń artystycznych, prezentujące artystów i twórców z różnych dziedzin sztuki, ich dorobek artystyczny, itp.

Konkurs trwa do 5 listopada 2021.

Konkurs organizowany jest w ramach Projektu „Integracja Sztuki” i realizowany w Chrzanowie, z okazji Jubileuszu 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Organizatorzy:  Fundacja Centrum Art-Plus w Krakowie / Instytut DeArte – Projekt „Integracja Sztuki” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie.
Szczegóły: http://www.okfchrzanow.arte.info.pl/
https://www.mbp.chrzanow.pl/2021/07/ogolnopolski-konkurs-filmowy-swiat-bibliotek-swiat-kultury/

 

 

 

 

 

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
wrzesień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.