Wieczór piosenki i humoru żydowskiego

W grudniowy wieczór zaprosiliśmy do sali "Sokół" w Chrzanowie na występ słuchaczy UTW w Chrzanowie pt. "Wieczór piosenki i humoru żydowskiego", który powstał w ramach projektu Scena Aktywnego Seniora. Długie przygotowania, próby, stres i ogrom pracy włożony w spektakl, który powstał pod kierunkiem Przemysława Kani, aktora Teatru Zagłębie w Sosnowcu, zaowocowały pięknym przedstawieniem, który znalazł uznanie wśród widzów.

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektu Scena Aktywnego Seniora

W listopadzie w Kluczach odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Scena Aktywnego Seniora, był to występ słuchaczy UTW w Chrzanowie pt. "Wieczór piosenki i humoru żydowskiego". Długie przygotowania, próby, stres i ogrom pracy włożony w spektakl, który powstał pod kierunkiem Przemysława Kani, aktora Teatru Zagłębie w Sosnowcu, zaowocowały pięknym przedstawieniem, który znalazł uznanie wśród widzów. Zapraszamy 11 grudnia 2014 o godz. 18.00 do sali „Sokół” w Chrzanowie, gdzie będzie można zobaczyć spektakl raz jeszcze. Wstęp wolny!

Czytaj więcej...

Senior radosny, bezpieczny i zdrowy

Serdecznie zapraszamy na akcję "Senior radosny, bezpieczny i zdrowy" w dniu 24 października 2014. O godz. 11.00 zbiórka uczestników na ul. Focha 3, przemarsz grupy Nordic Walking przez Aleję Henryka, Rynek na pasaż za budynkiem MOKSiR w Chrzanowie. Rozpoczęcie akcji o godz. 12.00.
Czytaj więcej...

Projekt Senior radosny, bezpieczny i zdrowy

 

Projekt „SENIOR - RADOSNY, BEZPIECZNY I ZDROWY” powstał z inicjatywy studentów, którzy w ramach projektu „Akademia Obywatelska 60+” współfinansowanego przez Szwajcarię  oraz szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej - prowadzonego przez OWiS  z Jaworzna w partnerstwie z naszym uniwersytetem brali udział w zajęciach Akademii Aktywnego Seniora. Projekt ten jest przeznaczony dla  słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie oraz seniorów z terenu Ziemi Chrzanowskiej,  którzy  wyrażą wolę uczestnictwa w nim.

Czytaj więcej...

Poloneza czas zacząć

Zapraszamy na premierę "Pana Tadeusza" w wykonaniu uczniów I LO w Chrzanowie i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie. Premiera odbędzie się 22 października 2014 roku o godz. 16:00 w sali MOKSiR- u w Chrzanowie.

Czytaj więcej...

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.