Connect In Laterlife

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie brał udział w europejskim projekcie stworzenia pierwszego portalu społecznościowego dla seniorów. W naszych pracach ściśle współpracowaliśmy z partnerami z Irlandii, Niemiec, Włoch, Portugalii i Finlandii. Nieocenioną pomoc uzyskaliśmy od Państwa (za co serdecznie dziękujemy), bowiem dzięki waszemu aktywnemu udziałowi w opiniowaniu naszych działań uniknęliśmy wielu błędów, które mogły pojawić się na wczesnym etapie projektowania. Obecnie możecie Państwo, korzystając już z polskiej wersji, zalogować się, zbudować swój profil, zaprosić przyjaciół, wkleić zdjęcie. Aby znaleźć się na stronie portalu należy kliknąć na logo projektu lub na jego adres. Wersję polską strony uzyskacie Państwo klikając w polską flagę, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Wszelkie Wasze wątpliwości oraz pytania rozwiążemy na zajęciach komputerowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania. Dołącz do seniorów z Polski i ze świata. Zaproś przyjaciół, znajdź nowych znajomych. http://www.connectinlaterlife.eu/

Przeczytaj poradnik użytkownika portalu społecznościowego

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.