Działalność sekcji brydża sportowego UTW rozwija się dynamicznie. Rośnie liczba członków sekcji. Rozwinięto formułę spotkań w kierunku zawodów brydża sportowego. Od początku lutego 2017 roku rozpoczęto organizację turniejów brydża porównawczego. Każda osoba która połknęła „brydżowego bakcyla” może w dowolnym momencie dołączyć do rozgrywek. Można przyjść z partnerem lub spróbować  znaleźć partnera w miejscu rozgrywek przed turniejem. Warunkiem jest ukończenie 50 lat przez przynajmniej jedna osobę z pary. Turnieje (lub mecze brydża sportowego w przypadku gdy zgłosi się tylko 4 do 5 par) rozgrywane są bez wpisowego i bez nagród. Spotkania i rozgrywki Sekcji Brydża Sportowego UTW odbywają się we wtorki o godz. 15.30 w I LO im. Stanisława Staszica przy ul. J. Piłsudskiego 14 oraz w piątki w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Broniewskiego 10c. Dziękujemy dyrektorowi I LO w Chrzanowie dr Bożenie Biercy oraz dyrektorowi Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie Annie Siewiorek za umożliwienie odbywania regularnych spotkań.

Czytaj więcej...

Majowy udział reprezentacji naszego UTW w VII Olimpiadzie Sportowej Seniorów w Łazach zaowocował występem okazjonalnie dobranej pary Wiesiu Łakomy i Władzia Opoka w turnieju brydża sportowego. W drodze powrotnej narodził się pomysł utworzenia sekcji brydża przy UTW. Znaleźli się chętni wśród słuchaczy i członków ich rodzin.  W dniu 23 listopada 2015 r. nastąpiło formalne pierwsze spotkanie chętnych i zapadła decyzja o utworzeniu sekcji. Na prezesa Sekcji jednogłośnie wybrano Wiesława Łakomego, a do inicjatorów Wiesława Łakomego i Władysławy Opoki dołączyli:

Czytaj więcej...

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.