VI Chrzanowska Wiosna Artystyczna

W sobotę 23 maja 2015 zapraszamy wszystkie Uniwersytety Trzeciego Wieku na szóstą już Chrzanowską Wiosnę Artystyczną im. Aliny Szczupider. Dokumenty potrzebne do zgłoszenia UTW zostaną wysłane pocztą, można je również pobrać ze strony: Karta zgłoszenia  Regulamin

Czytaj więcej...

Jubileuszowa Wiosna Artystyczna

23-24 maja 2014 r. odbędzie się V  Wiosna Artystyczna. Kolejna doskonała okazja do zaprezentowania dorobku artystycznego Uniwersytetów Trzeciego Wieku i wspaniałego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy zarówno chóry, zespoły wokalne, teatralne jak również grupy taneczne, kabarety, grupy plastyczne. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest uzupełnienie zgłoszenia i przysłanie go do Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie.

Czytaj więcej...

III Wiosna Artystyczna

26 maja 2012r. w samo południe w Sali MOKSiR w Chrzanowie spotkali się artyści trzeciego wieku Małopolski z okazji III Wiosny Artystycznej. Publiczność oklaskiwała występy chórów oraz grup teatralnych.  I tak: zespół wokalny z Oświęcimia przedstawił program „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, UTW z Olkusza – łemkowskie pieśni, chór UTW z Chrzanowa – piosenki ludowe. W nostalgiczny nastrój wprowadził publiczność zespół „Tercjum” z Tarnowa, który prowadzony przez Bożenę Kwiatkowską zaprezentował program poetycko - wokalny. Podobał się także występ chóru UTW „Jawor” z Jaworzna, jak również zespołu wokalnego „Gloria” działającego przy UTW w Gorlicach.

Czytaj więcej...

IV Wiosna Artystyczna

IV Wiosna Artystyczna zmieniła w tym roku swoje oblicze! Każdy Uniwersytet prezentuje różnorodne artystyczne talenty.Na prezentację każdego UTW przeznaczamy 20 minut.Ten czas będzie Waszą artystyczną wizytówką! Kolejny raz podzielmy się tym, co w nas jest najlepsze! Chrzanów pragnie ponownie powitać Seniorów, dla których „w sercu ciągle maj”.

Czytaj więcej...

II Wiosna Artystyczna

W sobotę 29 maja 2011r. w Sali Bankietowej chrzanowskiego Sokoła rozpoczęła się impreza zorganizowana przez słuchaczy UTW – II Chrzanowska Wiosna Artystyczna.  Podczas przeglądu zaprezentowały się chór UTW Chrzanów, zespół wokalny z Oświęcimia, chór Jawor z Jaworzna, zespół wokalno-instrumentalny Nowe Horyzonty z Wolbromia, Chór UTW z Olkusza, chór kameralny UTW z Rudy Śląskiej, chór Cantabile z Rabki-Zdroju, chór Tercjum z Tarnowa, teatr muzyczny z Klucz oraz teatr UTW z Chrzanowa.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. I Wiosna Artystyczna

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.